آیا تا به حال راجع به کفش های پشمی چیزی شنیده اید ؟؟؟؟

Wool-Runners

زمانی که شما یک دونده یا یک کوهنورد باشید داشتن یک کفش راحت و مناسب بسیار پر اهمیت می باشد .
با توجه به شکایت اغلب افراد نه تنها درباره یک کفش مناسب باید حساس بود بلکه جوراب نیز از اهمیت بالای برخوردار می باشد و باید مورد توجه قرار گیرد تا از ناراحتی و آسیب پا جلوگیری کند .
معمولا استفاده از جوراب برای یکسری از افراد خوشایند نیست و معمولاً تریجیح میدهند از کفشهایی استفاده کنند که احتیاج به پوشیدن جوراب نداشته باشد ، اما یک مسآله مهم دیگر در این بین بهداشت پا می باشد که با نپوشیدن جوراب تهدید می شود و همچنین بوی بدی که پا در اثر نپوشیدن جوراب مخصوصا در کفش های کتانی می گیرد .
دو برادر نیوزلندی برای حل این مشکلات چاره ای اندیشیدن و دست به ابتکاری زدند ، آنها با استفاده از پشم و تخصص نساجی پارچه ای اختراع کرده و کفش هایی را با این پارچه تولید کرده اند و نام این محصول را دونده پشمی نامیده اند .
این محصول هرگز بعد از استفاده بو نمیگیرد ، احتیاج به پوشیدن جوراب ندارد ، قابل شستشو در ماشین لباسشویی میباشد ، ضد لک و کثیفی است .
این کفش شامل دو لایه بافته شده پشمی میباشد که لایه داخلی کاملا نرم و مناسب پوست بدن بوده ، همچنین به راحتی پوشش یک جفت جوراب می باشد یکی از مهمترین خصایص این کفش ها سبکی و دوام زیاد آنها می باشد.