پیراهنی با فن آوری جدید برای سلامتی – تناسب اندام

شرکت MATCH2BLUE که به عنوان توسعه و گسترش دهنده تکنولوژی موبایل شناخته شده استبرای اولین بار و به عنوان فن آوری سال جدید در سانفرانسیسکو لباسی را ارائه داد که نمونه اولیه یک پیراهن و یا تی شرت می باشد که برای تناسب اندام و فعالیت های روزانه و همچنین بهداشت و درمان مصرف کننده با فن آوری آمبیوتکس ( مشاهده علائم حیاتی در زمان واقعی و در حال اتفاق ) تولید شده است .
این تی شرت که به کمک و همکاری موسسه فرانهوفر توسعه و تحقیق شده است می تواند علائم حیاتی از قبیل ضربان قلب ، تنفس ، تغییرات ضربان قلب ، کالری مصرفی و فعالیت بدنی را در زمان های واقعی و آنلاین نشان دهد .

shirt1
کاربرد راحت و آسان
با امکان اندازه گیری دقیق آیتم های حیاتی از قبیل ضربان قلب ، تنفس ، میزان مصرف کالری و .. به وسیله آمبیوتکس ، مصرف کننده ، ورزشکاران می توانند برنامه ریزی بهتر و بهینه ای برای فعالیت های روزانه داشته باشند ، همچنین افرادی که مشکل کم خوابی دارند و یا خواب راحتی ندارند و یا از دیگر عوامل استرس زا رنج می برند میتوانند با استفاده از این لباس عوامل حیاتی خود را کنترل کرده و مشکل خود را حل کنند .
مشخصات ظاهری این لباس به گونه ای است که به راحتی زیر لباس های عادی قابل پوشیدن می باشد به این علت که از جنس کشسان تهیه شده و کاملا چسبان می باشد ، سنسورهای یکپارچه موجود در بخش آمبیوتکس فعالیت های قلبی را به طور دقیق اندازه گیری کرده وهمچنین قابلیت اندازه گیری تنفس را نیز دارد .
قطعه مغناطیسی تولید شده با فن آوری آمبیوتکس متحرک بوده و همچنین در ناحیه قفسه سینه در لایه بیرونی گنجانده شده است که تمام اطلاعات علائم حیاتی را از طریق برنامه کاربردی آمبیوتکس بر روی تلفن های هوشمند و همچنین تبلت انتقال می دهد.
این برنامه کاربردی اطلاعات را آنالیز کرده و به صورت دیتا به صورت همزمان با فعالیت در زمان واقعی بر روی موبیال و یا تبلت نشان مید هد.
یکی دیگر از ویژگی های این لباس این است که مجهز به زنگ خطر می باشد ، که به راحتی با لمس دکمه ای که در ناحیه قفسه سینه گنجانده شده میتوان اعلام خطر کرد و این ویژگی برای افرادی همچون  کوهنوردان  بسیار مناسب بوده چرا که هنگام بوجود آمدن مشکل و صانحه  با اعلام خطر به راحتی می توانند مکان جغرافیای  خود را پیدا کرده و همچنین وضعیت علائم حیاتی خود را متوجه شده و  به دیگران برای گرفتن کمک مخابره کنند